Bal andrzejkowy

W piątek, 25 listopada odbył się w naszej szkole bal andrzejkowy, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski oraz rodzice i nauczyciele. Oprawę muzyczną i specjalne efekty świetlne zapewnił profesjonalny i powszechnie lubiany DJ Robo. Dzięki naszym wspaniałym rodzicom i babciom funkcjonowała świetnie zaopatrzona kawiarenka. Nauczyciele i rodzice zadbali o opiekę oraz bezpieczeństwo uczniów. Wsparcie i pomoc zapewniła też Rada Rodziców, a uczniowie udekorowali salę balową oraz zorganizowali niezbędne zaplecze i sprzęt służący dobrej zabawie. Dzieci bardzo licznie przybyły na zorganizowaną dla nich imprezę, chętnie tańczyły i uczestniczyły w przygotowanych konkursach. W czasie balu panowała wesoła atmosfera. Dziękuję za współpracę wszystkim, którzy wsparli organizację tego wydarzenia.

Opiekun SU,

Dariusz Moraczewski