W dniach od 17.10.2022 r. do 28.10.2022 r. odbywała się w naszej szkole zbiórka funduszy na rzecz chorej na nowotwór złośliwy kości piszczelowej Gabrysi Insadowskiej, którą zorganizowała Rada Rodziców przy współpracy z Samorządem Uczniowskim oraz Pracownikami Szkoły. W tym czasie działała kawiarenka szkolna, w której można było nabyć ciasta i inne słodkości upieczone przez wspaniałych Rodziców, Babcie, Ciocie… oraz podczas zajęć świetlicowych, a także zabawki oraz zwierzątka wykonane z balonów przez Uczniów i Nauczycieli naszej szkoły. Dodatkowo akcję było można wesprzeć wrzucając pieniądze do puszek postawionych w sekretariacie i w sali nr 18. Kwota, którą udało nam się zebrać podczas akcji…5090,99 zł❤️❤️❤️ została w dniu dzisiejszym przekazana na leczenie i rehabilitację Gabrysi.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły zebranie takiej kwoty nie byłoby możliwe, gdyby nie Wasze WIELKIE ❤️❤️❤️.

DZIĘKUJEMY całej społeczności szkolnej za pomoc i zaangażowanie w to przedsięwzięcie, a Gabrysi życzymy dużo zdrowia i przekazujemy❤️❤️❤️.

Warto pomagać!