Włocławska Akademia Piłkarska dostała wyróżnienie i będzie uczestniczyć w Projekcie Polskiego Związku Piłki Nożnej UEFA Playmakers.

Projekt UEFA Playmakers jest skierowany dla dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat. Będziemy poznawać piłkę nożną dzięki zabawie i historiom Disneya. Na zajęciach wcielimy się w bohaterów bajki i poprzez zabawę oraz opowiadanie historii wejdziemy do świata piłki nożnej. 

Zajęcia Playmakers będą prowadzone przez Nasze Trenerki (na co dzień zawodniczki II ligi kobiet) z Włocławskiej Akademii Piłkarskiej z uprawnieniami UEFA GRASSROOTS C. Trenerki przebywały na dwudniowym szkoleniu w Polskim Związku Piłki Nożnej z Projektu UEFA Playmakers.

Planujemy, aby zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu, są one całkowicie darmowe. Do dyspozycji mamy logowany sprzęt, który dostaliśmy z UEFA.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na laczynaspilka.pl/playmakers.