Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zgłoszona przez Uczniów i ich Rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie kujawsko-pomorskim jest prowadzony przez „Gazetę Pomorską”, „Express Bydgoski” i „Nowości Dziennik Toruński”. Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w naszej szkole nauczyciele: Stanisław Płuza, Agnieszka Krychowiak, Ewa Karczewska, Karolina Troszyńska, Kamila Łazińska, Aleksandra Dereszewska i Ewa Łukaszewska.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.pomorska.pl/nauczyciel

Nominowanym Nauczycielom gratulujemy, a Uczniom i Rodzicom dziękujemy za nominacje i zaufanie 🙂