Drodzy Rodzice,

nasza szkoła chciałaby się przyłączyć do akcji, która ma na celu pomoc chorej na nowotwór GABRYSI INSADOWSKIEJ. Gabrysia jest uczennicą VIII klasy Szkoły Podstawowej nr 2 we Włocławku i we wrześniu tego roku zdiagnozowano u Niej nowotwór złośliwy kości piszczelowej.

W związku z tym chcielibyśmy zorganizować przy wsparciu Nauczycieli i Rodziców kawiarenkę szkolną od 17 do 21 października w sali nr 18, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc Gabrysi. Ciasta i inne słodkości będzie można przynosić od poniedziałku do piątku do sali nr 18 w godzinach 7.30 – 10.00. Nasi młodzi wolontariusze pod opieką nauczycieli będą prowadzić sprzedaż przygotowanych przez Państwa wyrobów w czasie przerw. Dodatkowo w tym czasie będzie można także wesprzeć akcję wrzucając pieniądze do postawionej w sekretariacie u p. Marty lub w sali nr 18 puszki.

Poniżej znajduje się link fundacji z dokładnymi informacjami. Liczymy na Państwa pomoc i wsparcie.

https://www.kawalek-nieba.pl/gabrysia-insadowska/?fbclid=IwAR2hUmJLbkoL7K7znS7DhG4dyuZDbrO7Nj5Os8kmT9OcNuj-hFytfmXwOK4

Zebrane fundusze przekazane zostaną przez Radę Rodziców na konto Fundacji „Kawałek Nieba” i przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację dziewczynki.

Pomóżmy Gabrysi w walce z bardzo ciężką chorobą.

Pomagajmy…dobro wraca!

Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 19