Już 10 września 2022 r. o godzinie 11:00 na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbędą się wojewódzkie zawody lekkoatletyczne pod nazwą Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie.

Zawody w formule dwuboju lekkoatletycznego, dla dzieci z roczników roczniki 2011-2012 ( chłopcy i dziewczynki).
Dziewczęta: • 60m, 300m, w dal ze strefy, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową

Chłopcy: • 60m, 300m, w dal ze strefy, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową

Każdy zawodnik / zawodniczka otrzymuje pakiet startowy zawierający:  numer startowy z agrafkami,  okolicznościową koszulkę,  dyplom uczestnictwa,  talon na posiłek,  upominki od sponsorów.

Zgłoszenia • Obowiązuje wyłącznie system zgłoszeń elektronicznych poprzez link : https://zapisy.domtel-sport.pl/lekkoatletyczne-nadzieje-olimpijskie-v7869 ( panel czynny tylko do czwartku 08.09.2022 r. do 15:00)
Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na facebookowym profilu Lekkoatletycznego Klubu Sportowego VECTRA Włocławek lub pod numerem telefonu 504-042-203 u kierownika zawodów Pani Agnieszki Nowakowskiej.

Zgłoszenia dzieci do zawodów przyjmowane są INDYWIDUALNIE. Każdy rodzic może zgłosić sam swoje dziecko. Dzieci będzie reprezentować miasto i województwo. Zawody wyłonią reprezentację województwa na zawody finałowe. Poza sportowymi emocjami wiele towarzyszących atrakcji dla dzieci (gry, zabawy, słodki poczęstunek). Serdecznie zapraszamy.