„Koduj z Gigantami” to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Motywem przewodnim warsztatów będzie cyberbepieczeństwo.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE oraz Pan Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski

Warsztaty odbędą się stacjonarnie 11 i 12 września, w naszej placówce przy ul. F. Chopina 59.

Dla Uczniów z Włocławka i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

klasy 1-3: programowanie w języku Scratch oraz Minecraft Education Edition

klasy 4-6: programowanie w języku Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor, a w przypadku warsztatów online, do wyboru są także warsztaty z tworzenia stron internetowych.

klasy 7-8 oraz szkoła średnia: programowanie w językach Python oraz C#

Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl.

Grzegorz Kranc

Giganci Programowania Włocławek

Mail: wloclawek@giganciprogramowania.edu.pl

Tel. 727 257 247