1 czerwca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka.

W klasach odbywały się pikniki, zajęcia artystyczne, zajęcia z dogoterapii, wycieczki. Atrakcją było także malowanie twarzy i zwierzęta z baloników wykonywane przez nauczycieli. Na dziecięcych buziach nie brakowało motylków, tęczy, króliczków, kwiatków, serduszek czy gwiazdek. Dla wszystkich uczniów były przygotowane okolicznościowe plakietki, lody i kawiarenka, w której można było zjeść wypieki naszych najbliższych.

W tym dniu odbyły się także sportowe potyczki dla wszystkich uczniów naszej szkoły.
W konkurencjach sportowych klas 0- III, miejsce I zajęła klasa I b. Miejsce II przypadło uczniom z klasy I a. Miejsce III wywalczyła dzielna klasa 0a. Na czwartym miejscu skończyła rywalizację klasa I c.

W konkurencjach sportowych klas II zwyciężyła klasa II a, miejsce II wywalczyła klasa II b.
Zmagania klas III wygrała klasa III a, miejsce II przypadło uczniom klasy III b.
Rywalizację klas IV wygrała klasa IV b, drugie miejsce zajęła klasa IV a.
Rywalizację klas V-VI wygrała drużyna z klasy VI b, miejsce II zajęła klasa Va. Trzecie miejsce zajęła klasa Vc.

Uczniowie klas VII-VIII rozgrywali towarzyskie mecze piłki siatkowej w mieszanych składach.

Dziękujemy Radzie Rodziców, Parafii pw. Ducha Świętego w Michelinie, Samorządowi Uczniowskiemu za wsparcie i pomoc w przygotowanie obchodów Dnia Dziecka.