Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania dla utalentowanych Artystów z warsztatów Fishart ! Dzięki tym dzieciom powstał zjawiskowy obraz, który można podziwiać w nowo udekorowanym pokoju nauczycielskim. Jestem im wdzięczna za dochowanie tajemnicy 🙂 co nie było dla nich łatwym zadaniem. Rozpiera mnie duma patrząc jak rozwijają swój talent, jak pięknie potrafią słuchać i zastosować moje wszelkie rady. Dziękuję Wam Kochani! A oto autorzy: z klasy 3 b – Kaja Zajączkowska, Alicja Olesińska, Maja Nowakowska, Basia Adach, Róża Karasiewicz, Kaja Korpalska, Szymon Rakowski i Filip Janus i z klasy 4 b – Ola Kuczkowska, Aniela Kolanowska, Jagoda i Oliwia Dzwonnik, Marek Włodarczyk, Paula Kucharska. Mamy wszyscy nadzieję, że to wspólne dzieło długo będzie rozweselać i nadawać barw Waszej nauczycielskiej pracy.

Poniżej zdjęcia odmienionego przez Uczniów i Radę Rodziców pokoju nauczycielskiego 🙂

Marcelina Karasiewicz

W