Dnia 11 marca 2022 roku klasy II a i II b pod opieką p. Zdzisławy Moraczewskiej, p. Eweliny Wesołowskiej i p. Katarzyny Zawiślańskiej wybrały się do Teatru Impresaryjnego we Włocławku na przedstawienie „Jaś i Małgosia” .

Podczas oglądania spektaklu szczególną uwagę zwróciła piękna scenografia i barwna charakteryzacja bohaterów. Miały również miejsce ciekawe efekty specjalne związane z niesamowitą grą świateł i oprawą muzyczną. Baśń oparta była na przygodach dwojga rodzeństwa Jasia i Małgosi, którzy zostają wysłani do lasu przez złą macochę. Przebywając w lesie u Baby Jagi musieli zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami. Dzięki pomocy dobrego duszka lasu i sprytowi Małgosi, wszystko zakończyło się szczęśliwie. Dzieciom bardzo podobał się wyjazd do teatru i przedstawienie.

Katarzyna Zawiślańska