11 marca br. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbyła się gala podsumowująca etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach „Gen. bryg. prof. Elżbieta Zawacka na tle historii Polski XIX i XX wieku”.

Gościem specjalnym uroczystości była dr Katarzyna Minczykowska, biografka Elżbiety Zawackiej, Członek Rady Fundacji Elżbiety Zawackiej, która przybliżyła postać bohaterki spotkania.

Miło nam poinformować, że troje uczniów naszej szkoły zajęło trzy pierwsze miejsca z rejonu nr 3.

I miejsce zajął uczeń klasy VIII a Wiktor Wolman, II miejsce zajął Michał Peszyński – również uczeń klasy VIII a, natomiast III miejsce zajął uczeń klasy VIII c Piotr Malka.

Uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a ks. Patrykowi Sękowskiemu – opiekunowi uczniów, dziękujemy za przygotowanie i zaangażowanie.

Etap III wojewódzki już 23 marca o godz. 12.00 w Toruniu. Powodzenia 🙂