Dnia 28 lutego, odbył się w naszej klasie Dzień Babci i Dziadka, który został zorganizowany w ramach projektu „Budujemy międzypokoleniowe mosty z ANWILEM”. Na uroczystość przybyli Babcie i Dziadkowie uczniów klasy II a oraz Pani Aneta Jabłońska Dyrektor Szkoły, Panie Wicedyrektor Paulina Waćkowska i Pani Joanna Sendal. Podczas uroczystości dzieci deklamowały wiersze, a także śpiewały nowoczesne piosenki grupowo i z całą klasą samodzielnie przez siebie wybrane. Na zakończenie uroczystości Babcie i Dziadkowie otrzymali życzenia i upominki własnoręcznie wykonane przez wnuczęta. Specjalne życzenia wygłosiła Pani Dyrektor Aneta Jabłońska oraz wychowawczyni klasy Pani Katarzyna Zawiślańska. Całą uroczystość poprowadził Tata jednego z uczniów klasy II a – Pan Patryk Dembczuk, a chwile te uwieczniła na zdjęciach Pani Marta Kacprzak – Czaja. Po występie Goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Podczas uroczystości były chwile wzruszenia, radości oraz zachwytu ze strony Wspaniałych Gości. To był naprawdę miło i radośnie spędzony czas.
Katarzyna Zawiślańska