Szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 19 we Włocławku…

Po raz kolejny nasza szkoła przystępuje do akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie „Młodzi – Młodym” polegającej na przekazaniu 1% podatku na rzecz wybranego podmiotu. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli 1% należnego podatku za 2021 rok przekażecie Państwo naszej szkole.
Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie w ubiegłych latach i liczymy na Państwa życzliwość i hojność również w tym roku.
Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły. Zachęcamy do rozpropagowania akcji wśród rodziny, znajomych, w zakładach pracy. Jeden procent – to niewiele. Jednak pomnożony przez wielu podatników może dać znaczącą kwotę i wspomóc pracę szkoły.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz:
KRS: 0000270261
Cel szczegółowy: SP19 WŁOCŁAWEK 2027

Dziękujemy!  ❤️❤️

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 19

mgr Aneta Jabłońska