W ubiegłym roku szkolnym zapoczątkowaliśmy w naszej szkole akcję „Podziel się zajączkiem”. Zbiórka darów dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Maluch” i „Calineczka” we Włocławku cieszyła się ogromnym odzewem. Dlatego też ponownie zwracam się do całej naszej społeczności o pomoc. Możemy podarować małym podopiecznym radosne święta Wielkanocne. Akcja rozpoczyna się 28 lutego i potrwa do 1 kwietnia. Będziemy zbierać modelinę, ciastolinę,  bańki mydlane, balony, jajka niespodzianki, zajączki, czekolady i inne świąteczne słodycze, mokre chusteczki, wyciągane chusteczki higieniczne, pampersy. Dary należy zostawiać na dyżurce (mogą być podpisane). Bardzo proszę o włączenie się w naszą akcję. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i okazane serce. Organizator akcji: Małgorzata Całkiewicz.