Bal karnawałowy dla pierwszoklasistów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 14.02.2022r. W klasie I c odbył się wielki klasowy Bal Karnawałowo – Walentynkowy. Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, piłkarzy, smoka, Spider-Mana … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

K.Troszyńska