ANWIL od lat wspiera edukację oraz rozwój dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Najnowsza inicjatywa z naszą jednostką to szansa dla wielu młodych ludzi, których chcemy zainspirować i zachęcić do zdrowego, aktywnego życia.
ANWIL wspólnie z włocławskim WOPR-em zaprasza na darmowe lekcje pływania. Praktyczne zajęcia na basenie dedykowane są dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym w wieku 40+. Na chętnych do udziału w tej sportowej inicjatywie czeka aż 180 miejsc w dwóch edycjach. Na lekcje mogą zgłaszać się uczniowie szkół podstawowych klas IV-VIII, ponadpodstawowych oraz dorośli 40+ z Włocławka i powiatu włocławskiego. Lekcje będą odbywać się raz w tygodniu w grupach 9-osobowych.
Zgodnie z założeniami projektu, po cyklu praktycznych lekcji każdy z uczestników powinien potrafić przepłynąć sposobem dowolnym 50 m, przepłynąć pod wodą (bez wynurzania) co najmniej pięć metrów, jak również wykonać bezpieczny skok do wody.
Rekrutacja uczestników do pierwszej tury projektu potrwa do końca lutego br. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić deklarację i dostarczyć ją do biura WOPR Włocławek na Międzyosiedlowym Basenie Miejskim ul. Wysoka 12 we Włocławku lub wysłać jej skan na adres e-mail woprwloclawek@wp.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapoznaj się z regulaminem projektu na www.woprwloclawek.pl – pobierz, wypełnij i dostarcz do nas formularz zgłoszeniowy.