Kochani!

Z całego serca, chcielibyśmy Wam podziękować za udział w naszym Bożonarodzeniowym kiermaszu!!! Dzięki Wam do Samorządu Uczniowskiego trafi 2419,50 zł!!!!

Jest nam niezmiernie miło, że tak chętnie braliście udział! Dziękujemy Wam, za licytowanie tych pięknych kart świątecznych zrobionych przez Uczniów naszej szkoły, kalendarzy na rok 2022 oraz  ozdób świątecznych, których było aż 133!

Największe podziękowania jednak należą się wszystkim Uczniom, Rodzicom raz pozostałym Osobom, które się przyczyniły do stworzenia tych pięknych ozdób oraz stroików! Mamy nadzieję, że się pięknie prezentowały podczas Świąt 😊

Największą ilość ozdób przyniosła klasa Ic, a najładniejszą ozdobę przygotował Jakub Małecki z klasy Ia.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w tym roku! 😊