Na poniedziałek planowane były akcje związane z 30. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jednak w związku z decyzją Ministra Edukacji i Nauki o zdalnym nauczaniu licytacje WOŚP, które miały być w poniedziałek odbędą się od piątku do niedzieli w formie online poprzez aplikację TEAMS. Utworzony zostanie zespół, w którym będą wszyscy uczniowie klas IV – VIII i nauczyciele. Uczniowie będą mogli licytować vouchery, podobnie jak w roku ubiegłym. Mamy 75 sztuk voucherów do wylicytowania. Są to m.in. voucher na pizzę dla całej klasy od Samorządu Uczniowskiego, vouchery na dodatkowe nieprzygotowania, lekcje na świeżym powietrzu,  przełożenie sprawdzianów, zwolnienie z odpowiedzi ustnej, zwolnienie ze sprawdzianu i pracy klasowej, ciasto czekoladowe i wiele innych. Dla klas 0 – IV zbiórka będzie się odbywać w poniedziałek stacjonarnie w szkole.

Zachęcamy do włączenia się w 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Orkiestra zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.