Harmonogram zajęć na ostatni tydzień:
Oddział przedszkolny pracuje zgodnie ze swoim planem.
Klasy I – VIII:
– Poniedziałek lekcje według planu (przerwy 5 – minutowe) – dzień gier planszowych.
– Wtorek – uczniowie przychodzą w godzinach 8.50 – 11.30 i mają zajęcia z wychowawcą – zajęcia z wykorzystaniem ozobotów, matematyczne z klockami REKO i SUDOKU, informatyczne.
– Środa – zajęcia z wychowawcą w godzinach 9.00 – 12.30 – klasy IV – VIII dzień kinowy i gry zespołowe; klasy I – III – zajęcia sportowe, rekreacyjne, gry zespołowe realizowane w ramach projektu Fundacji ANWIL DLA WŁOCŁAWKA „Wybieram sport – skreślam nudę – II edycja” – na te zajęcia zapraszamy Rodziców :). Wychowawcy znają godziny zajęć dla poszczególnych klas.
– Czwartek – zajęcia z wychowawcą w godzinach 9.00 – 12.00 . Klasy I – III mają Przegląd Piosenki Rozrywkowej. Dla klas IV – VIII od godziny 10.00 zorganizowany zostanie Turniej międzypokoleniowy w tenisa stołowego i badmintona realizowany w ramach projektu Fundacji ANWIL DLA WŁOCŁAWKA „Wybieram sport – skreślam nudę – II edycja” – i tu również zapraszamy Rodziców, Babcię, Dziadka :).
– Piątek – zakończenie roku szkolnego (informacje będą podane w późniejszym terminie).