W tym roku po raz kolejny organizujemy w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. W związku z pandemią odbędzie się on jednak w innej formie niż ubiegłoroczny. Pamiętając niezwykłą atmosferę ostatniego spotkania, zachęcamy do zaangażowania się w przygotowanie dekoracji świątecznych. Wszystkie ozdoby można przynosić do dyżurki szkolnej do 15 grudnia (wtorek) do P. Grażyny Kubiak. Zostaną one sfotografowane i wystawione na aukcjach. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na cele Samorządu Uczniowskiego. Oczywiście w tym roku również pomyśleliśmy o nagrodach dla najbardziej zaangażowanych osób i klas. Prosimy tylko o podpisanie swoich prac (imię, nazwisko, klasa). Koordynatorkami z ramienia Rady Rodziców są: P. Kinga Włodarczyk, P. Magdalena Zapała, P. Magdalena Łuczyńska i P. Teresa Zakrzewska. Swoją pomocą i wsparciem służyć będą również nauczyciele: P. Renata Braun, P. Andżelika Uzarczyk i P. Dariusz Moraczewski oraz wszyscy Wychowawcy. Internetowy Kiermasz Bożonarodzeniowy rozpocznie się 17 grudnia.