‼️Spójrzcie co się dzieje w naszej szkole…‼️
Korytarz przy salach, w których odbywają się zajęcia dla klas I – III zmienił się nie do poznania…pod koniec wakacji wymieniona została cała podłoga, a dodatkowo, dzięki pięknym kwiatom kujawskim🌺🌸🌼, które namalowała p. Anna Bilęda, osłony na kaloryfery nabrały zupełnie nowego wyglądu. Kwiaty kujawskie ozdobiły również ławki, które znajdują się przy wejściu do szkoły.
Odnowiona została też stołówka szkolna, która stała się bardziej kolorowa i w miłym nastroju możecie spożywać posiłki. Mural wykonany na ścianie, zaprojektował uczeń klasy VI c Maksymilian Karasiewicz👏💪, natomiast namalowały go p. Marcelina Karasiewicz i p. Anna Kozłowska – rodzice uczniów klasy VI c 💪👏🤩.
Mamy nasz pierwszy szkolny MURAL – możemy zdradzić małą tajemnicę🤫, że nie ostatni!!!👍
To oczywiście nie wszystko…w planach są kolejne remonty, dzięki którym szkoła stanie się miejscem, w którym nasi Uczniowie w miłym otoczeniu będą zdobywać nową wiedzę i umiejętności:)