Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i dorosłych zapraszamy wszystkich do kontaktu telefonicznego ze szkolnym pedagogiem.
Mam świadomość tego, że wszyscy borykamy się z falami różnorodnych emocji, lęków i stresu. Jestem do Państwa dyspozycji online (e-dziennik) oraz pełnić będę dyżury telefoniczne. Serdecznie zapraszam do kontaktu dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Zrobię co w mojej mocy, by otoczyć Was opieką i wsparciem. Uprzejmie proszę o przekazanie młodzieży mojego dyżurnego numeru telefonu: 54/2348445 oraz o zachęcenie do korzystania z tej możliwości kontaktu. Zapraszam do tego zarówno uczniów, jak i Państwa.

Dyżur telefoniczny pełnić będę w następujących terminach:
– poniedziałek, w godzinach 9.00-12.00
– wtorek, w godzinach 9.00-12.00
– środa, w godzinach 9.00-12.00
– czwartek, w godzinach 9.00-12.00
– piątek, w godzinach 9.00-12.00

Jeżeli ktoś potrzebuje konsultacji telefonicznej w innym terminie proszę o kontakt przez e-dziennik w celu ustalenia szczegółów.
Przypominam także o poradnictwie on-line dla uczniów. Zapraszam do kontaktu mailowego – stypula@vp
.pl
Katarzyna Lewandowska– pedagog