Szanowny Rodzicu!

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce spowodowaną zagrożeniem zakażenia koronawirusem oraz jednocześnie trwającym naborem do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych informujemy,  że do dnia 24 marca 2020r. mogą skorzystać Państwo
z dwóch sposobów złożenia dokumentów rekrutacyjnych:

1. W przypadku naboru do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych:
  2. Wniosek należy przesłać elektronicznie za pomocą systemu Vulcan.
  3. Pozostałe dokumenty można złożyć w wersji papierowej do placówki lub dodatkowo uruchamiamy dla Państwa możliwość zeskanowania wymaganych pozostałych dokumentów rekrutacyjnych i przesłania ich drogą elektroniczną na właściwy adres e-mailowy placówki.
    W przypadku wersji papierowej informuję , że w placówkach przy wejściu znajdować się będą od dnia 17 marca br. zdezynfekowane od wewnątrz i od zewnątrz urny, do których możecie Państwo wrzucać zakopertowane wymagane dokumenty. W placówce są zachowane zaostrzone normy sanitarne, tj. płyn do dezynfekcji rąk przy wejściu do placówki.

Ewentualne konsultacje  udzielane będą wyłącznie drogą telefoniczną lub e-mailową.

1. W przypadku naboru do klas pierwszych szkół podstawowych:
    1. Komplet dokumentów wraz z wnioskiem rekrutacyjnym można dostarczyć w wersji papierowej lub dodatkowo uruchamiamy dla Państwa możliwość zeskanowania dokumentów i przesłania ich na adres e-mailowy konkretnej placówki. Również w tych placówkach
      w przypadku przekazania wersji papierowej dokumentów informuję, że przy wejściu znajdować się będą od dnia 17 marca br. zdezynfekowane od wewnątrz i od zewnątrz urny, do których będziecie mogli Państwo  wrzucać zakopertowane wymagane dokumenty. W placówce są zachowane zaostrzone normy sanitarne, tj. płyn do dezynfekcji rąk przy wejściu do placówki.

Ewentualne konsultacje udzielane będą wyłącznie drogą telefoniczną lub e-mailową.

W przypadku braku możliwości otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia o zatrudnieniu należy łącznie z wymaganymi dokumentami złożyć oświadczenie o zatrudnieniu pod groźbą odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych informacji, a właściwy dokument z zakładu pracy będzie można dostarczyć w późniejszym terminie do konkretnej placówki.

Wykaz adresów e-mailowych wszystkich jednostek oświatowych prowadzących postępowania rekrutacyjne:

‚Przedszkole Publiczne Nr 4’ -przedszkole495@wp.pl

‚Przedszkole Publiczne Nr 8’ -przedszkole_nr8@wp.pl