Dnia 4 grudnia nastąpiło rozdanie nagród w konkursie plastycznym „Pokochaj zwierzaka ze Schroniska”, które ufundowane zostały przez Schronisko dla zwierząt. Wyróżnienia i nagrody wręczyła uczniom p. Dagmara Mieszkis – Święcikowska, która poprowadziła w ubiegłym tygodniu spotkania z uczniami i na co dzień współpracuje ze Schroniskiem dla zwierząt we Włocławku.

Oto lista nagrodzonych osób:

Kategoria prac przestrzennych – I miejsce Emilia Makowska kl. II B, II miejsce Gabriela Frątczak kl. II B, III miejsce Aniela Kolanowska kl. II B, wyróżnienie dla Huberta Cymana z kl. I B.

Kategoria prac plastycznych – I miejsce Julia Chmielewska kl. III C, II miejsce Antoni Góralski kl. II A, III miejsce Bartosz Człapiński kl. II B.

Specjalne wyróżnienie przyznano również Elizie Wojciechowskiej z kl. III b.

Pozostałe wyróżnienia: Louis Sobkowicz kl. I B, Nadia Aftańska kl. II B, Szymon Wierzbowski kl. II B.

Każda klasa otrzyma również dyplom w podziękowaniu za udział w akcji, a szkoła otrzymała dyplom Przyjaciela Schroniska.

Gratulujemy 🙂