Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października w naszej placówce nie było zajęć dydaktycznych. W tym uroczystym dniu nauczyciele, pracownicy obsługi i oczywiście – uczniowie – przyszli do szkoły, by obejrzeć występ kolegów i koleżanek z klas VI a, V b i V d.

Przygotowali oni krótkie przedstawienie pt. „Zmiany, zmiany, zmiany…”, które uświadomiło wszystkim obecnym, że praca w placówce oświatowej to trudne, odpowiedzialne zajęcie wiążące się z ogromnym poświęceniem.

Młodzi artyści zakończyli swój występ życzeniami skierowanymi pod adresem pracowników placówki. Ich występ nagrodzony został gromkimi brawami.

Następnie na scenie pojawili się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy wręczyli pedagogom śliczne, ręcznie wykonane sowy. I oczywiście także złożyli życzenia.

Życzenia i podziękowania padły także z ust przedstawiciela Rady Rodziców – p. Kingi Włodarczyk oraz pań dyrektor Anety Jabłońskiej i Pauliny Waćkowskiej.

Za napisanie scenariusza imprezy, przygotowanie uczniów, dekoracji i dobór muzyki odpowiedzialne były panie: Aleksandra Dereszewska, Aleksandra Warchoł oraz Ewa Łukaszewska.

Aleksandra Warchoł