Dnia 13 października  w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości wystąpili uczniowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i teatralne. O szczególny nastrój zadbali także młodzi chórzyści, którzy przedstawili wyjątkowo trudny repertuar. Po ich występie głos zabrała pani dyrektor Aneta Jabłońska, która nagrodziła pedagogów i pracowników obsługi. Ponadto Samorząd Uczniowski przyznał także nagrody dla najsympatyczniejszych nauczycieli: p. Katarzyny Szczepańczyk (w klasach 0-III), p. Dariusza Moraczewskiego (w klasach IV – VII), p. Ewy Łukaszewskiej (w klasach 2 – 3 G) oraz pracownika obsługi – p. Józefa Bilędy. Pani dyrektor oraz SU złożyli wszystkim pracownikom życzenia z okazji tego wyjątkowego święta.
Akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej została przygotowana została przez p.Ewę Łukaszewską, p. Annę Szymańską i p. Aleksandrę Warchoł.
Aleksandra Warchoł